Tydzień pełen atrakcji

Zwykły wpis

Miniony tydzień był pełen atrakcji. W poniedziałek oglądaliśmy przedstawienie „Kosz pełen owoców i warzyw” w wykonaniu kolegów z grupy III. Na apelu otrzymaliśmy nagrody za udział w akcji „Sprzątanie Świata”.

We wtorek wycinaliśmy, stemplowaliśmy ziemniakami i lepiliśmy z plasteliny pracę na wystawę plastyczną pt. „Plony z sadów, pól i ogrodów”.

Środa była najważniejszym dniem dla naszych nowych kolegów. Zostali oni pasowani na przedszkolaków. Ada, Natalia, Weronika, Grzesiu i Michał otrzymali pamiątkowe książki i dyplomy.  Popołudniu zaprezentowaliśmy przedstawienie na pasowanie maluszków. Wszyscy byliśmy dobrymi aktorami.

 

Po pasowaniu odbyła się dyskoteka.

W czwartek braliśmy udział w „Warzywno-owocowych Zawodach Sportowych”. Zdobyliśmy pierwsze miejsce. Dzięki temu każdy z nas otrzymał znaczek „Jestem dobrym sportowcem”. Oglądaliśmy też przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy IV „Co jesienią słychac w lesie”.

W piątek rywalizowaliśmy z dziećmi z grup IV i V w quizie na temat „Plony z sadów, pól i ogrodów”. Reprezentantami naszej grupy byli Wiktor, Karolina i Bartek. Dzięki ich wiedzy i naszemu kulturalnemu zachowaniu i dopingowi zdobyliśmy pierwsze miejsce.

Po konkursie wiedzy obchodziliśmy 6 urodziny Dawida.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.